Yhteystiedot

Käyntiosoite

Koivusaaren Pursiseura ry
Vaskisalmenkuja 10
00200  Helsinki

Roslagen: Södra Sådö 406 10210 INKOO

Laskutusosoite

Koivusaaren Pursiseura Ry

  • Verkkolaskuosoite: 003714906911
  • Välittäjätunnus: 003708599126
  • Välittäjä: Open Text Oy
  • Y-tunnus: 1490691-1
  • Rekisteritunnus: 110.657

Pankkitili: FI 09 1529 3007 1004 01

Johtokunta

Kommodori – commodore

Jani Lampinen
0503813442
kommodori(at)kopu.fi

Varakommodori – vice commodore

Lauri Ilomäki
040 746 0182
varakommodori(at)kopu.fi

Sihteeri – secretary

Jan-Patrick Haikkola
040 964 4527
sihteeri(at)kopu.fi

Taloudenhoitaja – finance manager

Ilkka Taivassalo
040 559 5073
talous(at)kopu.fi

Vartiointi – security

Auvo Lehtola
040 517 6545
vartiointi(at)kopu.fi

Katsastus – inspections

Eero Riikonen
0400 456397
katsastus(at)kopu.fi

Tiedotus – communications

Ida Halmela                       Tiedottaja Ida Halmela on”virkavapaalla”                   Tiedottajan tehtäviä hoitaa Juha Tuohino        0400566368                tiedotus@kopu.fi

Johtokunnan alaiset toimikunnat – Committees

Satamakapteeni – harbour captain

Heikki Kervinen
050 469 0820
satama(at)kopu.fi

Kilpailut-racing

Juha Tuohino
0400 566 368
kilpailu(at)kopu.fi

    

Helsinki-Tallinna Race

Lauri Ilomäki
040 746 0182
heltal(at)kopu.fi


Kaavoitus – Zoning

Ville Voltti
040 513 4045
ville.voltti@mobinet.fi


Roslagen – retkisatama – our island harbour

Lauri Ilomäki
040 746 0182
roslagen(at)kopu.fi


Koulutus – Educating  – Pajalahden Veneilykoulu PaVe

Elena Saltikoff
050 378 7935
koulutus@kopu.fi


IT-toimikunta  – IT-committee

Juha-Pekka Nurro
040 500 6509
jpnurro(at)hotmail.com



Sähkömestari
Alessandro Marrara, 050 354 5980 (soita/tekstaa, sähköongelman ollessa päällä)
(a.m.marrara@gmail.com , ei kiireelliset yhteydenotot)

Sataman vesimestari

Janne Ilvonen, 050 553 5572
janne.ilvonen72(at)gmail.com

Sataman kunnossapito                               Jussi Karjalainen, 0414620012                    jussi.karjalainen@kopu.fi

Talous / laskuttaja Taneli Suomala, 040 672 8002 laskutus@kopu.fi

                   

Ympäristövastaava
Seppo Suomalainen, 040 672 3317
suomase@gmail.com

KoPun veneiden hoitaja
Ville Sääski, 050 364 9566
ville.saaski@iki.fi

Roslagen-kunnossapito
Jonatan Slotte, 040 410 elin 1060
jonatan.slotte@aalto.fi

Roslagen-kunnossapito
Harri Joutvuo, 040 503 8383
harri.joutvuo@saunalahti.fi

Roslagen-kunnossapito
Ly Cong Thu, 040 721 6018
congi.thu@gmail.com

Vartiokoppi                                     Puhelin 040 967 4859