Tiistaikisat 2019, ilmoittautuminen

Kipparin tiedot

Etunimi

Sukunimi

Katuosoite

Postitoimipaikka

Postinumero

Sähköposti

Puhelin

Veneen tiedot

Purjenumero

Veneen nimi

Seura

Veneen LYS-tiedot

Veneen tyyppi

LYS-peruste

LYS-luku kilpailussa

Poikkeaako veneen kilpailussa käyttämä varustus vakioveneestä tai todistuksessa mainitusta?

Miten poikkeaa

Muita tietoja (Dual handed, naisisto)

Ilmoittautuneet (virkistä näyttö, niin näet omat tietosi, pc:ssä F5)
Sukunimi
Etunimi
Purjenumero
Veneen_nimi
Venetyyppi
LYS-luku
Tuompo
Joonas
16804
MissFox
X-99
1.25
Eklund
Palle
11369
VindUngen
FinnFlyer 36
1.32
Narvala
Anssi
FIN-902
Hertta-Ässä
H-vene
1.07
Santala
Jukka
FIN 11655
HELOU
First 34.7
1.24
Saarelainen
Kalle
13092
Jamei
J92
1,23
Saarelainen
Kalle
13092
Jamei
Purjevene
1,23
Niemi
Risto
FIN-202
Dike
S&S 6.6 (Antilla 30)
1,1
Uoti
Pasi
SWE-10004
Rush
Kölivene, yksirunko
1,47
Heikkilä
Helmeri
FIN-770
Petri
H-vene
1,07
Heikonen
Jussi
FIN-10969
KumiTursas
First 31.7 LR
1,19
Laine
Lari
FIN9371
Sonette
Finngulf 28e
1,14
Narvala
Anssi
FIN-902
Hertta-Ässä
H-vene
1.07
Puura
Sami
11761
Amélie
Bavaria 35 Match
1.27
Vesmanen
Esa
FIN 11567
Martha
Swan 37
1.15
Avela
Mika
FIN 3941
Ballerina
Ballad
1,08
Malja
Raine
FIN 2097
Pauleena
Lancing 47
1,30
Thomasson
Kristian
FIN 903
Kira
Albin Express
1.11
Pietilae
Matias
FIN-9640
Sun äitis
Mean Marine 32
1.26
Pirinen
Ville
Fin 5151
Vadelma
Dehler 34
1.17
Tolvanen
Mika
FIN-11844
Eufore
First 40
1.38
Andtfolk
Lars
FIN-11456
Bura
Salona 37
1,29
Auvinen
Markku
FIN 4493
Donna
Inferno 31
1,16
Ahmaniemi
Teemu
SWE8770
Escape
Beneteau First 300 Spirit
1.18
Valkama
Jorma
FIN78
Bonbon
BB 10 meter
1,19
Walden
Wille
FIN-570
Tärnan
H-vene
1.07
Känsäkoski
Ari
FIN38
FUJI
Class40
1.48
Niiranen
Arno
FIN153
Lilla Extra
Albin Express
1.11
Niiranen
Arno
FIN153
Lilla Extra
Albin Express
111
Näkkäläjärvi
Inka
459
Adele
Albin Express
1,11
Intovuori
Henry
FIN 3556
Ramona
Botnia Mini Racer
1.07
Saikko
Risto
FIN5879
Ecco Domani
Artina33
1.15
Hänninen
Juha
FIN-644
Lurifax
Albin Express
1.11
Ruotsalainen
Sami
FIN 11952
Patio de Goma
Murena 30
1,09
Kuitunen
Panu
FIN 9869
Colette
First 36.7
1.28
Lehmijoki
Eero
FIN10468
Melisande
Melisande
1.19
Lehmijoki
Eero
FIN10468
Melisande
Melisande
1.19
Rönnback
Jan
FIN-11938
Jolly
J/97
1.23
Valtari
Kai
Fin 633
Luna
H vene
1,07
Leisti
Samuli
FIN-1
Zer°emission
TP52
1,77
Parikka
Santtu
11035
PAM
S&S 40
1,18
Salminen
Ville
FIN 10279
Xtempore
X-302
1.16
Kylänpää
Jesse
FIN 11390
Ree
Dehler 34 SV
1,27
Monthan
Perttu
FIN 10742
Thetis
Beneteau First 31.7 LR
1,19
Hentinen
Markku
FIN-7850
Vinca
X-99
1.25
Sundbäck
Rolf
917
Peppi
H vene
1.07
Eloranta
Ville
FIN-9458
Herring Rouge
X-79
1.14
Valtonen
Ville
FIN-11854
Earl Grey
HP 1030
1.31
Caravitis
Timoleon
FIN-931
Katariina
H
1.07
Laulajainen
Sakari
FIN-11611
RAMDATA
Salona 37 IBC
1.30
Juhani
Railo
FIN-11625
LOW
First 34.7
1.25
Seppälä
Tapio
FIN-9099
Kvinten
Finngulf 28 e
1.14
Räisänen
Heikki
FIN-420
Nauti 'n' Nolla
Arcona 340
1,29
Hämäläinen
Rauli
FIN-968
Charapita
Albin Express
1.11
Tuohino
Juha
3642
Merensilta
Scanmar 35
1.14
Westerlund
Janne
FIN-9161
Shere Khan
J92
1.23
Hult
Arttu
FIN-6863
Inferna
Inferno 31
1,16
Helenne
Antti
FIN 9196
MERENHUISKE
J/80
1,21
Silén
Magnus
FIN-11969
Krut
Archambault A35
1.32
Vuorilehto
Kai
FIN-10068
Pärlan
Finngulf 37
1,28
Lauttia
Timo
FIN 6801
TAI-TAI
Inferno 33
1.20
Annunen
Pekka
FIN-279
4PLAY
Albin Express
1.11
Niemelä
Hannu
FIN 52
AUDI E-TRON
FARR TP 52
1,66
Relander
Markus
11715
Hooligan
First 36.7
1.28